Interactive Media Agency

reklamaJeśli jesteśmy firmą zajmującą się świadczeniem wysokiej jakości kompleksowych usług związanych z reklamą i marketingiem we wszystkich dostępnych mediach reklamowych to możemy nazwać się Interactive Media Agency.

Możemy określić tak siebie, ponieważ potrafimy zrobić prawie wszystko co jest związane z reklamą, zarówno internetową jak i wizualną (kampanie reklamowe, projekty graficzne, foldery reklamowe, prezentacje multimedialne a także np. balony reklamowe).

Nasz dział reklamy i marketingu zapewni Państwu kompleksową obsługę w tej dziedzinie. Możemy wykonać wszystko, począwszy od niewielkich banerów poprzez reklamy w gazetach, a zakończywszy na kampaniach reklamowych w radiu czy telewizji, organizujemy promocje towarów, spotkania przedstawicieli handlowych oraz oferujemy pełną pomoc w tej kwestii.

. Studio grafiki / komputerowej i artystycznej /
. profesjonalne wizualizacje architektoniczne oraz wizualizacje wnętrz na wydarzenia okolicznościowe
. urządzanie salonów sprzedaży w celu poprawienia rentowności Państwa przedsięwzięć
. scenariusze imprez
. miejsca na bilbordach reklamowych
. kompleksowa obsługa prawna w sprawach reklamy
. utrzymujemy stały kontakt z czołowymi wydawnictwami na terenie całego kraju
. hostessy
. reklamy w internecie / ogólnopolskie /
. banery reklamowe
. plakaty
. reklamówki
. kasetony
. projekty billboardów
. balony reklamowe
. scenariusze reklam radiowych i telewizyjnych Projektujemy strony WWW i umieszczamy je w sieci Internet, jednak nasze działania na tym się nie kończą. Możemy zorganizować dla Państwa kompleksową kampanię reklamową zarówno w sieci Internet (rejestracja w katalogach i wyszukiwarkach, bannery reklamowe, mailing, umieszczanie odpowiednich informacji w grupach dyskusyjnych) jak i wspieraną reklamą w tradycyjnych mediach reklamowych, jak: czasopisma, billboardy, foldery reklamowe, balony reklamowe, prezentacje multimedialne, radio czy nawet telewizja. Samo wykonanie i umieszczenie stron nie gwarantuje Państwu sukcesu, to dopiero odpowiednia kampania reklamowa może zapewnić wysoką oglądalność i efektywność stron WWW.
Posiadamy własne studio graficzne DTP. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami i zakładami poligraficznymi w kraju. Oferujemy wykonanie dla Państwa: projektu graficznego logo firmy, reklamówek, plakatów, kasetonów oraz różnych akcesoriów reklamowych.
Projektujemy, wykonujemy oraz umieszczamy billboardy i balony reklamowe.